- Categorieën
- Woonkamer
- Eetkamer
- Slaapkamer
- Keuken
- Werkplek
- Badkamer
- Hal
- Tuin
- Verlichting
- Inspiratie
- Sale
- Klantenservice
Fotolijstjes zijn een perfecte manier om je huis een persoonlijk tintje te geven. Vul de lijstjes met foto’s van dierbare momenten en geniet keer op keer als je de foto ziet. Heb jij een modern ingericht huis en zoek je nog bijzondere fotolijstjes? Dan is deze set van 3 fotolijstjes een goed idee. De fotolijsten hebben een bijzondere hexagon vorm. Hierdoor zijn ze zelfs zonder vulling al een bijzondere aanwinst in je interieur. Omdat je drie lijstjes in verschillende afmetingen ontvangt, heb je bovendien meteen plaats voor meerdere foto’s. Waar geef jij deze bijzondere staande fotolijsten een plekje?
Deze hexagon fotolijstjes set van 3 zijn gemaakt om staand neer te zetten. Dat maakt ze geweldige tafeldecoratie. Ook op een wandplank of in een kast staan de fotolijsten geweldig. Het fotokader vul je met eigen favoriete foto. Zet je de drie lijsten naast elkaar of kies je er juist voor om ze door huis te verspreiden? De keuze is aan jou!
| Merk | QUVIO |
|---|---|
| Breedte (in CM) | 17.5 |
| Lengte (in CM) | 8 |
| Hoogte (in CM) | 23 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht (in KG) | 1.3 |
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Vorm | Vierkant |
| EAN code | 8719688045716 |
| Categorie | Fotolijsten |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Type fotolijst | Hexagonlijst |
| Voor aantal foto's | 3 |
| naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | HomeLiving.nl |
| adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | Lange voren 8, 5541RT Reusel |
| e mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | product-compliance@homeliving.nl |
| telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | +31 (0)85 - 130 25 89 |
De set bestaat uit drie fotolijstjes met verschillende afmetingen. Fotolijstje 1 is 15 x 15 cm, fotolijstje 2 is 15 x 20,5 cm en fotolijstje 3 is 17,5 x 23 cm.
De fotolijstjes zijn gemaakt van staal en glas. De zwarte uitvoering en het stalen materiaal passen goed bij een modern of industrieel interieur.
De fotolijstjes zijn gemaakt om vrijstaand neer te zetten. Ze zijn geschikt als tafeldecoratie en kunnen ook op een wandplank of in een kast worden geplaatst.
De fotolijstjes kunnen zowel verticaal als horizontaal worden gebruikt. Daardoor kun je per foto kiezen welke richting het beste past bij de afbeelding.
De set is bedoeld voor 3 foto’s. Je ontvangt drie losse fotolijstjes in verschillende formaten, zodat je meerdere foto’s naast elkaar kunt plaatsen of over verschillende plekken in huis kunt verdelen.
De fotolijstjes hebben een hexagon vorm en zijn uitgevoerd in zwart. Door de vorm en kleur sluiten ze aan bij een modern en industrieel interieur.
| Merk | QUVIO |
|---|---|
| Breedte (in CM) | 17.5 |
| Lengte (in CM) | 8 |
| Hoogte (in CM) | 23 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht (in KG) | 1.3 |
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Vorm | Vierkant |
| EAN code | 8719688045716 |
| Categorie | Fotolijsten |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Type fotolijst | Hexagonlijst |
| Voor aantal foto's | 3 |
| naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | HomeLiving.nl |
| adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | Lange voren 8, 5541RT Reusel |
| e mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | |
| telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | +31 (0)85 – 130 25 89 |