- Categorieën
- Woonkamer
- Eetkamer
- Slaapkamer
- Keuken
- Werkplek
- Badkamer
- Hal
- Tuin
- Verlichting
- Inspiratie
- Sale
- Klantenservice
In huis is het altijd handig om genoeg ophanghaakjes te hebben. Je gebruikt ze als keukenhaakjes, maar ook als handdoekhaakjes in de badkamer. En wat dacht je van kledinghaken in de slaapkamer of in de hal voor alle jassen? Zoek jij nog een stijlvol ophanghaakje voor in huis? Dan is dit exemplaar met leren bandje misschien wel wat voor jou. Met de bruine lus van PU leer hang je het haakje eenvoudig ergens op. Zo creëer je gemakkelijk extra ophangruimte in huis.
Aan het leren bandje van deze haak zit een drukknoop bevestigd. Met deze drukknoop is het mogelijk om het bandje te openen en te sluiten. Zo kun je het haakje eenvoudig ergens ophangen. Ook als je het op een later moment toch ergens anders wilt gebruiken, is dat geen enkel probleem. Open het bandje en hang het op een andere plek weer op. Wel zo praktisch.
Haakjes komen overal in huis van pas. Combineer deze ophanghaak met leren bandje dan ook met andere haakjes om het opbergen van allerlei spullen zo gemakkelijk mogelijk te maken. Combineer de haak met het bruine bandje bijvoorbeeld met dezelfde haak met een bruin en/of zwart bandje. Zo behoud je wel de eenheid in je huis, terwijl het geheel er toch niet saai gaat uitzien.
| Merk | QUVIO |
|---|---|
| Breedte (in CM) | 2 |
| Lengte (in CM) | 1 |
| Hoogte (in CM) | 11 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht (in KG) | 0.010 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Langwerpig |
| EAN code | 8719688050079 |
| Categorie | Kledinghangers |
| Aantal stuks in set | 1 |
| naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | HomeLiving.nl |
| adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | Lange voren 8, 5541RT Reusel |
| e mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | product-compliance@homeliving.nl |
| telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | +31 (0)85 - 130 25 89 |
De QUVIO ophanghaak met leren bandje heeft afmetingen van 1 x 2 x 11 cm in lengte, breedte en hoogte. Door het langwerpige formaat neemt de haak weinig ruimte in en voegt hij toch extra ophangmogelijkheid toe.
De haak is gemaakt van metaal en het bruine bandje is gemaakt van PU leer. De combinatie bestaat uit een zwarte haak met een bruin leren bandje voor een rustige en praktische uitstraling.
Het bandje is te openen en te sluiten met een drukknoop. Daardoor kun je de haak eenvoudig ergens ophangen en later weer verplaatsen naar een andere plek.
Deze ophanghaak kan worden gebruikt als keukenhaakje, handdoekhaakje in de badkamer of kledinghaak in de slaapkamer of hal. Zo creëer je extra ophangruimte voor verschillende plekken in huis.
Deze set bestaat uit 1 ophanghaak. Het product heeft een bruin bandje, een zwarte metalen haak en een gewicht van 70 gram.
Deze QUVIO ophanghaak heeft een bruin bandje met een zwarte haak. De vorm is langwerpig, met een smal formaat van 1 x 2 x 11 cm.
Deze ophanghaak met bruin bandje kan worden gecombineerd met andere haakjes. De productlijn bevat ook varianten met een bruin en zwart bandje, waardoor je een samenhangende combinatie kunt maken.
| Merk | QUVIO |
|---|---|
| Breedte (in CM) | 2 |
| Lengte (in CM) | 1 |
| Hoogte (in CM) | 11 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht (in KG) | 0.010 |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Langwerpig |
| EAN code | 8719688050079 |
| Categorie | Kledinghangers |
| Aantal stuks in set | 1 |
| naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | HomeLiving.nl |
| adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | Lange voren 8, 5541RT Reusel |
| e mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | |
| telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de eu | +31 (0)85 – 130 25 89 |